Агентство домашнього персоналу "Милий Дім"


«Немає місця милішого за рідний дім»
Цицерон

 

У сучасному світі облаштування оселі, підтримка порядку та затишку, організація усіх питань побуту родини є запорукою гармонійного та приємного особистого простору кожної людини. Технічний прогрес пропонує все нові і нові можливості, покращує якість життя і додає домашнім турботам приємний відтінок. Та коли побутові питання виходять на перші позиції в переліку ваших життєвих пріоритетів та планів і йдуть в розріз з бажанням приділяти більше часу собі, родині, спілкуванню з друзями, відпочинку, тощо, настає час подумати про те, як оптимально організувати побут і почати насолоджуватися життям у власній оселі.

Сьогодні сотні тисяч сімей в Україні роблять вибір на користь професійного підбору домашнього персоналу, звертаючись в агентства домашнього персоналу.

Агентство «Милий Дім» Київ здійснює підбір домашнього персоналу на будь-які позиції, пов'язані з обслуговуванням будинку, території та надання послуг членам сім'ї. Ми допоможемо якісно і професійно підібрати таких фахівців, як няня до немовля, няня вихователь, гувернантка або гувернер, покоївка або домробітниця, фахівець з VIP гардеробу, доглядальниця або компаньйонка, кухар, садівник, господарник, особистий чи сімейний водій, сімейна пара, охоронецьрепетиторекономка або керуючий заміським будинком. У нас Ви зможете навчити і підвищити професіоналізм Ваших співробітників, отримати консультацію з питань, пов'язаних з роботою Ваших фахівців. Професійне навчання домашнього персоналу в Агентстві "Милий Дім" проходить за напрямками: школа домробітниць, школа гувернерів, адаптаційні курси та кулінарні майстер -класи.

Довіривши нам Ваші домашні турботи, Ви незабаром переконаєтеся, наскільки якісно зміниться Ваше життя і яким затишним стане Ваш дім!

 

Google Яндекс.Метрика